Google Maps

Google Maps dla Symbian

Google Maps na telefony Nokia z Symbianem

Google Maps to darmowa aplikacja, która oferuje mapy oraz wskazówki dojazdu dla posiadaczy telefonów Nokia z dotykowym ekranem. Program wyróżnia się świetną jakością map oraz trybem Google Street View, dzięki któremu można obejrzeć zdjęcia ulicy... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna baza map i zdjęć satelitarnych
  • Łatwa obsługa
  • Opcja nakładania "warstw"
  • Kontrola natężenia ruchu na drogach
  • Możliwość wyznacania trasy
  • Podczas wyznaczania trasy uwzględnia komunikację miejską

Wady

  • Duży pobór danych

Doskonały
9

Google Maps to darmowa aplikacja, która oferuje mapy oraz wskazówki dojazdu dla posiadaczy telefonów Nokia z dotykowym ekranem. Program wyróżnia się świetną jakością map oraz trybem Google Street View, dzięki któremu można obejrzeć zdjęcia ulicy której szukamy. Google Maps to najlepsze rozwiązanie dla osób szukającej interaktywnych i darmowych map świata.

Największymi zaletami Google Maps na Symbiana jest ogromna ilość map, które program obsługuje. Dzięki tej aplikacji możemy zobaczyć mapę lub zdjęcia satelitarne większości miejsc i miast na świecie. Wprawdzie zdjęcia nie zawsze są aktualne, ale na jakość pokazywanych map raczej nie ma co narzekać.

Dodatkowo, program oferuje szereg innych funkcji. Pomoże wyznaczyć trasę z jednego miejsca do drugiego, a w mieście uwzględni nawet przejazd komunikacją miejską! Oprócz tego można oznaczać ciekawe miejsca lub sprawdzić czy na trasie naszego przejazdu są korki - dla mieszkańców dużych miast to zbawienie!

Google Maps to proste, ale naprawdę potężne narzędzie. Pomoże w odnalezieniu się w nowym miejscu i ułatwi przejazd przez zakorkowane miasto. Ponieważ aplikacja jest darmowa nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ją wypróbować, do czego szczerze zachęcam!

Najczęściej pobierane Mapy i GPS na symbian

Google Maps

Download

Google Maps (S60 5th) 4.1.1

Opinie użytkowników o Google Maps

Sponsorowany×